2020 MEZUNLARIMIZLA DUYGU YÜKLÜ TÖREN 13.08.2020

2020 mezunlarımız bu sene diğer senelerden çok daha zorlayıcı bir süreçten geçerek orta öğretim yıllarını tamamladılar. Covid19 pandemi salgını nedeniyle ekran başında yapılan dersler ve hazırlıklar hepsini farklı bir deneyime zorlasa da güzel sonuçlar elde ederek bu süreci atlattılar. Yoğun sağlık önlemleri alarak gerçekleştirdiğimiz 12. Mezuniyet Törenimizde uzun bir aranın ardından 12. sınıflarımızla kampüsümüzün yeşil bahçesinde bir araya geldik, onların kep ve cüppelerini giyerek diplomalarını aldıklarına tanıklık ettik.

Mutluluğun ve hüznünün bir arada yaşandığı gecede, ilk üçe giren öğrencilerimiz başarı ödüllerini Çimentaş Eğitim ve Sağlık Vakfı Başkanı Ali İhsan Özgürman, Işıkkent Eğitim Kampüsü Genel Müdürü Canan Harmancı ve Lise Müdürü Tufan Çapar’ın elinden aldılar. Törende 2010 yılı mezunlarımızdan Nazlı Yurttekin konuk konuşmacı olarak Işıkkent’li kardeşlerine seslendi.

Işıkkent Anadolu Lisesinin 12. mezunlarını vermenin onurunu yaşadığımız gecenin sonunda mezunlarımız hep birlikte Işıkkent Marşını söyleyerek keplerini havaya fırlattılar. Onur duvarına plaketlerini çaktılar. Tüm mezunlarımızın yolu açık ve aydınlık olsun…

GALERİ TÜM HABERLER

X