AĞUSTOS 31, 2015

Amacı her yönüyle öğrencilerine kaliteli bir eğitim-öğretim ortamı sunmak, bunların maksimum düzeyde kullanımlarını sağlamak ve öğrencilerinin üst seviye kazanım elde etmelerine destek vermek...


EYLÜL 01, 2015

Özel Işıkkent Anadolu Lisesine yeni kayıt yaptıran öğrencilerin okula uyumlarını kolaylaştırmak, akranlarını ve öğretmenlerini tanımalarını ve kaynaşmalarını sağlamak amacıyla...


EYLÜL 03, 2015

Her seviye için planlanan Open House toplantıları tüm okul genelinde velilerimizin katılımı ile gerçekleştirildi.


EYLÜL 03, 2015

Özel Işıkkent Ortaokulu’na yeni başlayan öğrencilerin okulu tanımaları, çevreye ve arkadaşlarına uyum sağlamaları, birbirlerini ve öğretmenleri ile kaynaşmaları amacıyla bir günlük okulda oryantasyon programı gerçekleştirildi.


EYLÜL 06, 2015

8. sınıf öğrencimiz Orhan Umur yoğun antreman ve turnuvalara katılarak geçirdiği yaz tatilinin ardından geçen hafta Bursa’da katıldığı Türkiye Tenis Şampiyonası 12 Yaş kategorisinde Türkiye birincisi oldu.


EYLÜL 07, 2015

Yeni eğitim-öğretim yılına, Işıkkent Ailesi olarak 7 Eylül sabahı itibariyle merhaba dedik. Büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştirdiğimiz açılış törenimizde öğrenci ve öğretmenlerimizin yanı sıra velilerimiz de hazır bulundu.


EYLÜL 08, 2015

Bir eğitim öğretim yılına daha sensiz başlıyoruz. Aramızdan ayrılışının 3. yılında güler yüzünü, sonsuz sevgini, her birimizi kucaklayıp yaşamımıza dokunan eşsiz kişiliğini çok özlüyoruz.


EYLÜL 17, 2015

Lise Rehberlik Biriminin ilk değeri olan “İletişim” farklı sınıf seviyelerinde işlenmeye başlandı.


EYLÜL 17, 2015

Anaokulu ve ilkokul velilerine yönelik İlk Yıllar Programı’nı tanıtmak için gerçekleştirdiğimiz seminer 38 velimizin katılımıyla 17 Eylül Perşembe günü gerçekleştirildi.


X