İLİŞKİ İYİLEŞTİRİR SEMİNERİMİZE BEKLİYORUZ 23.02.2023

Büyük can kayıpları yaşadığımız, 11 ilimizin ağır hasar aldığı deprem sonrası içinden geçmekte olduğumuz süreç yaşam akışımızın bozulduğu, ulusça derinden etkilendiğimiz; üzüntü, enerji kaybı, genel isteksizlik, suçluluk hissi gibi pek çok duyguyu aynı anda yaşadığımız bir dönem. Yaralarımızı toplumca el ele vererek sararken ruh sağlığımızı da birbirimizden güç alarak toparlayacağız.

Bu amaçla 25 Şubat 2023 Cumartesi günü “Yarınlar İçin Seminerler” başlıklı veli seminerleri serimizin bu yılki son oturumunda Prof. Dr. Zeynep Cihangir Çankaya ile bir araya gelerek “İlişki İyileştirir” diyerek içinde bulunduğumuz kaygı, korku, umutsuzluk, isteksizlik gibi duygularla nasıl baş edeceğimizi ele alacağız.

Çocukların şefkatli ve kılavuz ebeveynlere, öğretmenlere ihtiyacı var diyen Prof. Dr. Zeynep Cihangir Çankaya ile

Kendimiz için: Kendimizle ilişkimiz nasıl? Kendimize ne kadar yakınsak çocuğumuza da o kadar! Zor duygularla biz nasıl baş ediyoruz?

Çocuğumuz için: Çocuğumuz nasıl baş ediyor? Mizacı, duyguları, duygusal ihtiyaçları, düşünceleri, davranışları… İ

lişkimiz için: Şefkatli ve kılavuz ebeveyn, ilişki yatıştırır, iyileştirir, dayanıklılığını artırır. sorularına ve kavramlarına değinerek birlikte çıkış yolları oluşturmak üzere sizleri seminerimize bekliyoruz.

Seminer kaydınız için lütfen internet sayfamızı ziyaret edin.

https://www.isikkent.k12.tr/seminer-zeynep-cihangir-cankaya

GALERİ TÜM HABERLER

X